polskienglish
Get Adobe Flash Player

Hale systemowe

Hale systemowe to szybkie, proste i niedrogie rozwiązanie, odpowiednie dla wielu różnych zastosowań. Hale te spełniają specyficzne wymagania różnych branż: od gastronomicznej, poprzez rolnictwo, produkcję i logistykę.

Główną cechą charakterystyczną hal systemowych jest proces ich montażu. Składają się one z odrębnych modułów, montowanych na miejscu. Konstrukcja ramy pozwala uzyskać dużą rozpiętość, spełniając przy tym wszystkie normy bezpieczeństwa określone w najnowszych normach europejskich.

Przekrój hali

Do najważniejszych atutów, które wyróżniają nasze hale systemowe spośród ofert dostępnych na rynku należą:

  • Atrakcyjna cena, jedna z najniższych na rynku (od 400 zł netto/m2)
  • Krótki czas realizacji (dostawa hali w przeciągu 7 dni)
  • Możliwość montażu we własnym zakresie – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom projektowym

Dodatkowe zalety:

  • Łatwość użytkowania
  • Wysoka jakość materiału
  • Estetyka

Konstrukcja, którą posiadają nasze hale systemowe wykonywana jest z wysokogatunkowych stali o wysokiej wytrzymałości, w wytwórniach posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty, oferujących wysoką jakość produkowanych elementów.

Bardzo ważną zaletą hal systemowych jest fakt, że dzięki modułowej konstrukcji inwestor zyskuje możliwość dowolnego powiększania i pomniejszania powierzchni użytkowej obiektu. W każdej chwili można zmienić powierzchnię hali dostawiając lub usuwając dodatkowe moduły. Daje to także możliwość całkowitego demontażu obiektu i przeniesienia go w inne miejsce.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna i obejmuje zarówno wybudowanie hali "pod klucz", jak również zakup konstrukcji i montaż we własnym zakresie przez inwestora, co pozwala na znacznie obniżenie kosztu inwestycji.